מאת: יעל יניב
לפרוייקט "בלוגריות מעצבות עם ביקיט"

 
 
את ההפקות של דבורה מאד אהבתי מרגע שהצטרפה לצוות "קפה ויפה" ולכן מאד שמחתי כשפנתה אלי לפני מספר חודשים להתרשם ממזוודת BeeKit Studio ומהמיתוג שלה למסיבות.

 
הרעיון הראשון שעלה לי היה חגיגת יום האהבה לאחיינית שלי עינת והחבר שלה אורן. זה היה יום האהבה הראשון שלהם ביחד (מאז כבר הספיקו לחגוג שנה פלוס והיד נטויה לזוג המהמם הזה) וזו היתה סיבה למסיבה, עם המון מתוקים, חברים והמון אהבה באוויר.
המזוודה שקיבלתי היתה עמוסה בפרטים, כולם בורוד קיטשי הולם ובמיתוג "All you need is love".


 
על בקבוקי הזכוכית הדבקתי את מדבקות הלוח הגירי שלי "רייצ'ל" ורשמתי את שמות החברים והחברות שלהם שהוזמנו למסיבה ולאחר מכן תליתי על הקשיות את התגיות עם חוט אופים.

 
קערות הקרטון התמלאו בנשיקות מרנג שהכנתי.אל הערכה צורפו גם תגיות ממותגות לכתיבה-עליהן הדבקתי את מדבקות האותיות הקטנות שלי עם שמות הקינוחים.את הקאפקייקס עיטרתי עם דגלוני לבבות רקמת איקסים שהכנתי במיוחד שהודבקו על קיסמיםעל המעמדים הקטנים והמושלמים של ענבר "בובה" הונחו המקרונים.בתזמון מושלם בדיוק לפני המסיבה קיבלתי את הממתקים האלוהיים של אילזי: מרמלדות בכמה טעמים ומרשמלו יאמיים
את המרמלדות הנחתי עם הכפיות הקטנות שהיו מצורפות לערכה ועליהן הדבקתי מדבקות מילים מגליונות המילים בגופן ה -DYMO שלי ומדבקות אותיות עם מילים שמסמלות אהבה.את גב השולחן רציתי לשייך ולקשט באותם גוונים ולכן תליתי רקע שלי בגודל 150*300 ועליו תליתי את שרשרת הדגלונים שהיתה מצורפת לערכה.ולהשלמת הלוק....שרשרת דגלונים שהכנתי במיוחד עם דגלוני לבבות רקמת איקסים ומסגרות איקאה עם גלויות לבבות רקמת האיקסים שלי.כל אחד מהחברים קיבל אריזת מתנה עם מיני נשיקות, עוגיות - שרק יהיה להם מתוק תמיד.היה כיף לארגן ולהכין את כל השולחן (במיוחד כשזה למטרה כ"כ כיפית)...
 
מאחלת לכולנו ימים של אהבה ואושר
יעל 

להזמנת המיתוג, צרו קשר בטלפון 050-6511646

(בסמארטפונים, לחיצה על מספר הטלפון תפתח את אפליקצית הטלפון במכשירכם)

או שלחו הודעה באמצעות דף "צרו קשר" ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם