מאת: ליהי עראסי
לפרוייקט "בלוגריות מעצבות עם ביקיט"
צילומים: טל סיון-ציפוריןהגננת פנתה אלי עם תקציב לא גדול במיוחד וביקשה כיבוד לכבוד יום המשפחה (כן, כן יום המשפחה שנחגג לפני כמעט חצי שנה ורק עכשיו זוכה לפוסט משלו:) זה נפל על יום שישי, תורה של עלמה לקבל את השבת בגן. מבחינתי זו היתה סיבה למסיבה!!!


זה אולי קלישאתי, אבל לאוכל באמת יש את היכולת לחבר בין אנשים בצורה הכי טבעית ומדהימה וכאחת שעוסקת באוכל ברמה יומית, אני זוכה לראות את זה מקרוב, ולהתרגש כל פעם מחדש. מעבר לאתגר התקציב, בשבילי זו היתה הזדמנות של "נעים להכיר" עם הורי הילדים שתמיד שואלים: "אז מה בעצם את עושה??" ליצור אטרקציה סביב העניין וגם להראות דרך פחות קונוונציונאלית לסידור שולחן בארועים הבאים בגן או בכלל. כי עצם סידור השולחן ועיצובו, עריכת האוכל ודאגה לפרטים הקטנים בשבילי היא ממש כמו להזמין אנשים אלי הביתה ולארח אותם, לשמוע אותם צוחקים, נהנים מה"ביחד", מתענגים על כל ביס, זה בדיוק מה שרציתי !השולחן עוצב עם אקססוריז מאוסף אישי שלי וקיבל טאצ מדויק ביותר בעזרת ערכת הכלים המשובבת והמיתוג של BeeKit Studio ששדרגה אותו פלאות. חמושה בצלמת המוכשרת טל סיון-ציפורין הסתערתי על המשימה!את הקריקטורות המקסימות של הילדים אייר במיוחד עבור המאורע שי יוסף אמן קריקטוריסט שמעבר להיותו מוכשר כמו שד !! הוא גם אבא של ילדה מתוקה מהגן הנושאת שם יקר לליבי ! מנחשים?! עלמה, כמובן!!

 

משהגעתי לגן, ערב קודם לצורך הקמה, הן חיכו עטופות כך שבלי לחשוב פעמיים החלטתי לשלב אותם בתוך החגיגה :) מבט אחד על הצמד חמד האלה שולח ישר לעולם מתוק ותמים שבאופן אישי כובש אותי תמיד. על המיתוג כאמור היתה אחראית דבורה מ"ביקיט סטודיו" שבכשרון וחינניות הצליחה לשלב את המוטיב המתוק שסחט לא מעט קריאות התפעלות
בקרב ההורים.

אמא של שבת שלי!! הצמודה שלי. שעוזרת לי לפני, אחרי ותוך כדי. שמתרגשת ממש כמוני לראות את הדרך. שעפה על התוצאה. והופכת כל משימה לכייפית במיוחד !!מקווה שנהניתם:)
שלכם,
ליהי עראסי 

להזמנת המיתוג, צרו קשר בטלפון 050-6511646

(בסמארטפונים, לחיצה על מספר הטלפון תפתח את אפליקצית הטלפון במכשירכם)

או שלחו הודעה באמצעות דף "צרו קשר" ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם