מאת: קרן-מרי אלמוזנינו

לפרוייקט "בלוגריות מעצבות עם ביקיט"
כלים ואקססוריז: ביקיט סטודיו, אוסף פרטי, אמא וטלי
על הצילום: טלי זיידנברג פדלון
(זו שיודעת לסדר מחשבות מעופפות לרשימות מסודרות) 
 


תארו לכם טיול במדבר ביום חורפי עם שמש נעימה מלטפת ובאמצע הטיול בלב המדבר נראה שולחן ערוך, אין לדעת אם השולחן הזה מחכה לכם או לאנשים אחרים.


אני מציעה לקפוץ על הזדמנות חייכם ולחגוג עד כלות, לחגוג את אהבה, את התקווה, האושר, היצירה לחגוג כל מה שעושה לכם טוב וממלא לכם את הלב בשמחה.היי, אני קרן-מרי, אילתית מלידה, מפיקה ירידי אומנות בעיר, מורה לאומנות ויזמית. אוהבת כל מה שיפה וממלא לי את הלב, פחות קיטש ויותר מחוספס.כשדבורה הציעה לי להשתתף בפרויקט של "ביקיט סטודיו", ישר אמרתי: כן!! ידעתי בדיוק איך ארצה למתג את הערכה בתקופה המדויקת בה אני מתחברת מחדש לעיר הולדתי ולומדת להנות ממנה ולהתאהב בה מחדש.לא היה לי ספק שערכי הטבע שיש לאילת להציע יופיעו בהפקת השולחן שלי. הלכתי למדבר וערכתי שולחן...(נשמע פשוט)מימשתי פנטזיה לשולחן בו יום יבוא ואזמין את ה-BFF שלי לחגוג בחיקי את החיים- שלנו!
בחרתי בערכה הירוקה של "ביקיט סטודיו". הגמל, סמל המדבר – סופת המדבר מלווה את מיתוג הערכה ואותי. הגמל שנבחר הוא יצירתו של האמן הספרדי פבלו פיקאסו.על התגיות הודפסו מילים שאני משננת לעצמי בכל מיני שלבים בחיי, בחיי היצירה שלי ועוזרות לי להגשים חלומות. מילים טובות. מילים מצמיחות ומגדילות. מילה לכל אורח.לסיכום, טלי ואני- החולמות, עשינו רשימות, דיברנו ביום ודיברנו בלילה, קבענו יום וביטלנו למחרת, ושוב קבענו והיינו חייבות לעמוד במילה של עצמנו. הגענו לשטח, הרמנו וסחבנו (תודה לחצי שלי), סידרנו ואז...הרוח בגדה בנו. ניסינו לשלוח אנרגיות ליקום אבל האנרגיות הגבירו את עוצמת הרוח. הכל עף. אבנים, כלים, קישוטים, הכל. ואז... גילינו שצריך להחזיר את הבנות מהגן/בי"הס וצריך זריז לאסוף הכל. בקיצור היה כיף! עשינו את זה! לחיי עוד חוויות ועשייה. לחיינו!! 

להזמנת המיתוג, צרו קשר בטלפון 050-6511646

(בסמארטפונים, לחיצה על מספר הטלפון תפתח את אפליקצית הטלפון במכשירכם)

או שלחו הודעה באמצעות דף "צרו קשר" ואני ניצור אתכם קשר בהקדם