מאת: גלית "נמשים"
לפרוייקט "בלוגריות מעצבות עם ביקיט"


מאז ומתמיד היה לי חלום של חלל עבודה מואר ומרווח שיהיה ממש בקרבת הבית. לאחרונה נקרתה בפנינו הזדמנות ועברנו לבית גדול ומרווח שבחלקו התחתון סטודיו! בדיוק מה שרציתי, אפשרות לעבוד ממש מהבית, אבל בעצם גם ממש לא.


החלל שהיה חדש ועבר עוד שידרוג על ידינו היה כמו קנווס חלק עבורי, ידעתי בדיוק מה אני רוצה, ורוד והרבה! אז צבעתי כיסאות, ופריטי עיצוב שונים, תליתי, קדחתי, שייפתי, תפרתי ובסוף החלל הפך להיות בית ורוד וחם לעוגות הסוכר ולסדנאות שאני מעבירה.ככל שהגיעו עוד ועוד אנשים לראות, לייעץ ולחלום יחד איתי על המשך הדרך, התגבשה החלטה שהחלל כל כך מתוק וכיפי שגם נשים קטנות יהנו להעביר בו את הזמן. מיכלי הייתה הראשונה שזכתה לחגוג את יום הולדתה ה 9 בבית הוורוד.

הזמנתי מבעוד מועד את ערכות היצירה של איריס מ"ביס אוף קייק"גם בתחום עיצוב השולחן והמיתוג "וויתרתי" לעצמי הפעם והזמנתי ערכת עיצוב ממותגת מדבורה מ-BeeKit Studio. כבר בדרך לדואר הייתה התרגשות גדולה לקראת החבילה, לא התאפקתי וכבר בדרך הביתה הצצתי בחבילה.הערכה מגיעה ארוזה בצורה מושלמת, בתוך קופסא מושלמת, אשר ניתן בהחלט לשלב אותה, כמו שאני עשיתי, בעיצוב השולחן. אפשר אפילו לרסס את הקופסא בספרי צבע ולהתאימה לעיצוב הכולל כך נראית הערכה מבפנים.היא מכילה בתוכה את כל מה שצריך לשולחן יום הולדת מעוצב! כולל מיתוג אישי, אני ביקשתי מדבורה שתכין מיתוג בצבעי יום ההולדת ורוד ותכלכל ובנושא, נסיכות.
ואז התחילו ההכנות...

למחרת גם השולחן המעוצב והממותג התחיל להתמלא בכל טוב.
השתמשתי בראנרים מנייר שקיבלתי בחבילה ליצור קונוסים לממתקים אותם מיקמתי בתוך מזוודת הערכה הצבעונית של BeeKit Studio.על בקבוקי השתיה הודבקו מדבקות ממותגות תואמות, הצטרפו לחגיגה גם הכוסות הצלחות המפיות הכל באותו סגנון עיצובי.
השתמשתי בקעריות הנייר הקטנות המפוספסות של BeeKit Studio להנחת הפופקורן.דבורה גם הדפיסה לי תגיות נייר ממותגות איתן ניתן להשתמש לעיצוב ועיטור אני בחרתי לקשט איתן את מגדל הקאפקייקס.הבנות המשיכו ביצירה והכינו כל אחת נסיכת סוכר משל עצמה.

בסוף היומולדת הייתה גם עוגה כמובן. 

להזמנת המיתוג, צרו קשר בטלפון 050-6511646

(בסמארטפונים, לחיצה על מספר הטלפון תפתח את אפליקצית הטלפון במכשירכם)

או שלחו הודעה באמצעות דף "צרו קשר" ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם