"מה זה קליגרפיה?" "מה את מלמדת?"...אני נשאלת כמעט מדי יום לאחרונה...האמת, לא יכולתי למצוא מילים מדוייקות יותר מאשר אחת ההגדרות המקסימות שנתקלתי בהם לאחרונה...
קליגרפיה - הדבר הקרוב ביותר שאתם יכולים לקבל לשמיעת מוזיקה עם העיניים...

בין אם את גרפיקאית, מעצבת, אוהבת כמוני כל דבר שמדבר יופי והרמוניה או פשוט רוצה ללמוד מיומנות יצירה חדשה, אני מזמינה אותך להצטרף אלי לסדנת MODERN BRUSH CALLIGRAPHY.
הסדנה מיועדת למתחילים ואינה דורשת ניסיון קודם. אדריך אתכן צעד צעד בדרך לגלות עולם שעבורי, ואני בטוחה שיהיה גם עבורכן, תרפיה נפלאה ושעות של יצירה ממכרת.בסדנה נלמד את יסודות האומנות של הכתיבה הקליגרפית, את התנועות והטכניקה לשימוש נכון ב-BRUSH PENS איתם נתרגל.
נלמד את אופן השימוש הנכון בטושים הקליגרפיים, הטכניקה ליצירת האותיות ונתרגל ביחד את אותיות ה-ABC בדפי התרגול שהכנתי במיוחד לסדנאות.
אלמד ואספר לכן על "טריקים" קטנים לשיפור הקליגרפיה שלכן, באיזה כלים אני משתמשת ואלו אהובים עלי במיוחד, טיפים, מקומות להשראה ועוד...

מה צריך להביא? - כלום!
אני אביא לכן את כל החומרים הדרושים בשביל להתחיל וכל אחת תצא עם טוש קליגרפי שתוכל להמשיך ולתרגל בבית, דפי תרגול ועוד כמה הפתעות קטנות שאני תמיד אוהבת להכין לבנות המשתתפות בסדנה.

עלות הסדנה:
350 ש"ח כולל כל החומרים.

סדנאות חודש מרץ:

יום רביעי ה-14/3  13:00 - 10:00 - אודים 
בייסיק סטודיו - מושב אודים.

על מנת להבטיח את מקומך בסדנה נא שילחי הודעה בטופס יצירת קשר כאן.

(מייל עם פרטים להעברת התשלום ישלח אליך חזרה תוך 24 שעות)

***מדיניות ביטולים***
- ביטול השתתפות עד 7 ימים לפני מועד הסדנה - החזר כספי בניכוי 25% דמי טיפול.
- במקרה ביטול של פחות מ-7 ימים לפני מועד הסדנה - לא יינתן החזר כספי.