נהדר! הגעת בדיוק בזמן לקפה...
שבי, אני אכין לך...
שמה מים ומעדכנת אותך קצת במה שקורה...ברור שיש עוגיות! איך הכנתי? האמת, די פשוט,
למרות שזה נראה קצת מסובך ומושקע...בואי אני אסביר לךהעוגיות הם עוגיות חמאה שאת המתכון כבר נתתי בעבר והן הבסיס לבצק הסוכר דמוי אריחי השיש. (המתכון לעוגיות כאן)
מכיוון שלא היה לי קורצן עוגיות בצורת משושה שרטטתי על נייר וגזרתי את הצורה ואחרי רידוד הבצק פשוט הנחתי את הגזירה על הבצק וחתכתי בעזרת סכין. כך עשיתי גם עם בצק הסוכר.להכנת בצק סוכר דמוי שיש תצטרכי בצק סוכר לבן ושחור. לשים יחד 2 כדורים קטנים של בצק סוכר שחור ולבן לצירת הצבע האפור.
לוקחים עוד כדור של בצק סוכר לבן וקצת מבצק הסוכר האפור שהכנו וקולעים ל-2 רצועות ומאחדים ביניהם בצורה חופשית.
מרדדים את הבצק שהתקבל וכך מתקבל האפקט של השיש. חותכים בעזרת הגזירה שהכנו לעוגיות...וזהו מוכן! אחרי צינון העוגיות "מדביקים" את אריחי השיש על העוגיות. אני הוספתי קצת זהב, לא חייב...וכמובן גם קצת קליגרפיה. מי אמר שרק על נייר אמורים לכתוב?!ולכאלה עוגיות מושקעות חייב קפה טוב, טוב ליד! את הרי יודעת שאני אוהבת את הקפה שלי חזק ואיכותי. 

מה קורה את שואלת? אז ככה...
נפרדת מהמון דברים בחיי, נפרדת מתקופה שסופה הייתה אחת הקשות בחיי, מתחילה אט אט לבנות לי חיים חדשים.
התובנות חלחלו מזה זמן, עכשיו מתחילה ליישם.משחררת כמעט בכל רובד בחיי. חומרי, נפשי, רגשי...כן, האחרון הוא הקשה מכולם, לרגשות יש הגיון משלהן.
לפעמים מרגיש לי שהכל מסביב זה רק הסחות דעת בשביל להצליח להמשיך ולהשקיט קצת את הרגש.אבל היי, אני בדרך!
השביל ברור, הוא אפילו נעשה יותר נח.
המטרה כל כך ברורה ומרגישה כל כך נכונה שכשאני מדמיינת את סופה אני מלאת התרגשות.
אני יודעת מעמקי נשמתי, מהמקום הזה בבטן שאי אפשר להתווכח איתו שאני עושה בחירות נכונות למען עצמי.אה, כן, מוכרת את הבית...נכון, קצת עצוב, אבל אני מתכננת לעשות מהלימון לימונדה.
מצאתי בית ישן שזקוק לקצת אהבה (טוב, נו הרבה אהבה...איך אמר חבר טוב שלקחתי לראות את הבית כשאשתו שאלה אותו בטלפון "יש פוטנציאל?" והוא ענה "כן..פוטנציאל הריסה" :) )
אבל אותי זה מרגש! הכי! יש לי אור בעיניים, תוכניות בראש, שרטוטים במח, עד אחרון הפרטים. אני כבר רואה בדמיוני איפה עציץ הקקטוס יעמוד :) ברור שאני אשתף אותך בתהליך, יהיו תמונות של לפני, תמונות של אחרי ושל תוך כדי...
לצד הפוסטים שאני מקווה שאעלה אני בטח יעלה תמונות גם לאינסטגרם שלי. מה זאת אומרת את לא עוקבת אחרי באינסטגרם?!
עכשיו את מקליקה ומצטרפת אלי ♥  (הקליקי כאן :)) כדאי לכן לקפוץ  לקפה גם עם טל סיון ציפורן מהבלוג "שוקולד ומלח" היא גם הכינה עוגת שוקולד הורסת! (למעבר לפוסט של טל)


*הפוסט בשיתוף קפה "עלית"