הסיוט הכי גדול שלי כבלוגרית הוא שיגמרו לי המילים...
לא הרעיונות, לא חדוות היצירה, לא ההשראה...המילים! כן, המילים, זה מה שמדיר שינה מעיני.
כי אחרי שחשבתי, הכנתי, צילמתי וערכתי...צריך לשבת לכתוב.
ואז פעם אחרי פעם בלאק אאוט מוחלט! מה אני כותבת לעזאזל?! מאיפה אני מתחילה?!

אני יכולה לשבת שעות לפעמים מול הדף הלבן - וכלום!
וכאילו שכל זה לא מספיק מתסכל, אני עוצמת עיניים, נושמת עמוק בשביל להירגע, מנסה לחשוב על לפחות משפט אחד שיעזור לי להתחיל את פוסט הפורים הזה שאמור להתפרסם מחר בבוקר וכל מה שאני שומעת בראש זה..."אני פורים, אני פורים, שמח ומבדח..." כן, כן, הבדיחה על חשבוני...אז איך הולך השיר...(אם כבר, נזרום איתו לא? :) ..."הלא רק פעם בשנה אבוא להתארח..." ואז כולם שרים ביחד..לה, לה, לה...
בטח לה, לה, לה...מי לא רוצה אורחים שבאים רק פעם בשנה? אבל אם ככה לפחות נכין לו משהו מיוחד!למשלוח המנות השנה אפיתי עוגיות שקישטתי בעזרת סטנסיל עם סילואט ליצן שהכנתי. את הטכניקה לאיך מכינים את העוגיות אתן יכולות לקרוא כאן.
לערכה הצבעונית של ביקיט שמושלמת לאירוח בחג הצבעוני והשמח הזה יצרתי ערכת מיתוג משלימה שתקשט את השולחן ואת משלוחי המנות.

וגם לסעודת החג אני מוכנה....

ואני כבר שומעת אתכן שואלות אותי, והצלחת עם הפסים מאיפה?...אז אני חוסכת לכן את ההודעה כאן למטה עם השאלה, אבל בתמורה לתשובה אתן בכל זאת מחויבות לרשום לי איזה הודעה נחמדה ;)
האמת ממש פשוט...לוקחים צלחת חד פעמית לבנה ובעזרת סרגל וטוש (אני השתמשתי ב-sharpie עם חוד דק) מודדים כל 2 ס"מ ומסמנים פס...לאלו מכן שרוצות לפנק את האורחים שלהן, או את יקיריכם במשלוח מנות מעוצב וחגיגי - הקיט מוצע למכירה בחנות שלי והוא כולל:
- 15 צלחות 9"
- 15 צלחות 7"
- 15 כוסות
- חבילת מפיות
- מפה לבנה 
- חבילת קשי נייר
- 15 קופסאות למשלוחי מנות
- 15 מדבקות דגלונים לקשים
- 15 תגיות מתנה
- 15 מדבקות עגולות
- 4 מדבקות לבקבוקי ייןויש גם מתנה! 10 הרוכשות הראשונות של הקיט יקבלו במתנה סטנסיל של הליצן להכנת עוגיות! המלאי שלהם באמת מוגבל, אז אם את רוצה להיות בין אלו שיקבלו אותו מתנה...כדאי למהר!
לרכישת הקיט לחצו כאןלעדכונים על פוסטים חדשים בבלוג ההרשמה כאן