מזה חודש, ימי שלישי הם פעמיים כי טוב. ממש טוב!
מתעוררת לפני הזריחה, טיסה ראשונה לתל אביב, מונית לסטודיו והקסם מתחיל...
כל שבוע היא יצרה עבורנו מפגש קולינארי עם סטים מושלמים לצילום. לימדה בסבלנות חבורת קשקשניות מקסימות את רזי הצילום הקולינארי. ווידאה שכל אחת, גם אם יעירו אותה באמצע הלילה, תדע מה זה צמצם פתוח/סגור (ולמה לעזאזל היחס של המספרים של הצמצם הפוך הגיונית מהמצב שלו :)) נתנה שיעורי בית, בדקה ועברה עם כל אחת על דגשים ונקודות לשיפור.

לתרגיל המסכם לקורס, היא ביקשה מאתנו לצלם סידרה של תמונות שתכיל את כל מה שלמדנו. תהליך הכנה למאכל/מאפה שמעביר בכל פריים, שלב בהכנה, מתחילתו ועד התוצאה הסופית.
אז כיאה לתלמידה טובה, כתבתי לעצמי בריף לקראת הצילומים, בחרתי נושא, בניתי לוח השראה (בתמונה למעלה) ...ועל הדרך יצא פוסט :)
במקום לקשקש יותר מדי, הפעם התמונות יעשו את רוב העבודה, אני רק ילווה אותן בכמה מילים...טוב,נו וקצת הסברים.

הנושא שנבחר לתרגיל המסכם: עוגיות חמאה 
פריים ראשון: חומרי הגלם.
ויש לכם גם מתכון קל להכנת עוגיות חמאה בהטבעה של אבקת קקאו.שלבי ההכנה:
לאחר רידוד הבצק, מניחים את הסטנסיל על גבי הבצק ובעזרת מברשת עם מעט אבקת קקאו, בתנועות טפיחה, מקבעים בזהירות את הציור שעל הסטנסיל על הבצק. חותכים בעזרת חותכן ומכניסים לכמה דקות למקרר לפני שמכניסים לתנור. אופים 12-15 דקות ב-160 מעלות. העוגיות צריכות להיות זהובות אבל לא מדי.מוציאים מהתנורהעוגיות עושות "פוזות" למצלמה

וזאת, תכירו, המורה גל! יש לה תלתלים שחורים וחיוך כובש והיא מתוקה יותר מבצק סוכר!המורה גל מאוד אוהבת צילומי "darkness"...אז אי אפשר בלי (אחרת אני עוד אקבל נכשל:))

גל פתחה בימים אלו הרשמה לסדנה נוספת - הפרטים כאן. ואם לא השתכנעתם עד עכשיו שאתם חייבים להתקשר אליה ולהירשם, הנה עוד כמה תמונות שצילמתי במהלך הסדנה ובשיעורי הבית, שאני בטוחה שיעשו את העבודה :) אני, כבר בטח הבנתם - ממליצה בחום!