הוא חוגג!
הוא חוגג שנה!
והכי מגיע לו חגיגה.
כי בזכותו אתם כאן, עוקבים, מגיבים, ממלאים אותי שמחה, מעלים חיוך על פני בכל פעם מחדש...כי בזכותו אני מגשימה חלומות קטנים שמתרוצצים במוחי ולובשים צורה.
הוא המפלט שלי מכל המכוער המלחיץ, הקשה והלא נעים.
הוא מעניק לי שעות של יצירה והנאה.
הוא אי של שקט עבורי.
ובזכותו אני מאמינה...אני מאמינה בעצמי וביכולות שלי, אני גודלת איתו ולומדת מאז נולד, כל כך הרבה על עצמי.
הוא מפיח בי תקווה, תקווה להאמין שחלומות אכן מתגשמים.

ובזכותו אני מקבלת אהבה.
ומשתדלת גם להחזיר...פוגשת נשים נפלאות שמעשירות את עולמי, כאלה שמחבקות, מחזקות ומקשיבות כשאני מתייאשת וחושבת "מה כל זה שווה בכלל?".
ששומעות אותי מקטרת על קשיים או מתוסכלת מצילומים שלא יצאו כמו שרציתי, חומרים שאני לא מוצאת וצריכה (והרשימה עוד ארוכה :) )כי בזכותו, בין השאר, פגשתי אישה אחת מיוחדת במינה, עם נפש רגישה מאין כמוה, עם לב אוהב ומחבק.
הוא עוד לא נולד כשנפגשנו, אבל היא זו שנתנה לי את ההזדמנות הראשונה בבלוג שלה, והיא מלווה אותי מאז, בשיחות ובפגישות חטופות מדי בגלל המרחק, שעוד לפני שהם נגמרות אני כבר מתגעגעת.
אפרת אהובה שלי - תודה!!! ♥אז ברור שמגיע לו על כל זאת חגיגה!
אז שלא נחגוג לו?!!

ומגיע לו מנצנץ ומתוק וורוד (כי הוא כל כך כזה, לא?!:))
ועננים שיזכירו לו, ולי
שאפשר לגעת בשמיים!
כי אם יוצאים...מגיעים למקומות נפלאים!


חומרים והסברים:

את הכדורים על העוגה הכנתי בעזרת ג'לטין עם מעט צבע מאכל ורוד. מנפחים בלונים קטנים וטובלים בג'לטין ומשאירים לייבוש ל-24 שעות.
הכובעים, העננים וקעריות הקאפקייקס כוסו בנייר נחושת בעזרת מריחה של דבק ומכחול. 

בהמשך לתחילת תהליך של מיתוג הבלוג וחשיבה על לוגו ושם בשבילו, יצרתי ב-brush caligraphy, את כיתוב הלוגו ואת הטופרים לקאפקייקס. סריקה במחשב של כתב ידי וחיתוך בעזרת הסילואט יצרו את הטופרים שאתם רואים בתמונות של העוגה והקאפקייקס שנצבעו בצבע אקריל נחושת. מה אתם חושבים על השם? והלוגו? אשמח לשמוע דעתכם :)לא מנויים עדיין לבלוג שלי? להרשמה ולקבלת עדכונים על פוסטים חדשים בבלוג הרשמו כאן
רוצים לתת לבלוג מתנה ליום הולדת? (ברור שכן, אחרת לא הייתם כאן :) תכירו אותו לעוד אנשים...שתפו את הפוסט בפייסבוק ותזמינו אותם לחגיגה!