מה את מקטרת?! תראי איזה חמודים הם! לפחות את רואה אותם כל הזמן, אצלי הם ישנים עד הצהריים ואז זה "היי...ביייי...ירדתי לים!"
אז נכון שאצלי לא היו קייטנות או טלפונים מתחנפים לסבתא שתשמור עליהם קצת בשביל שיהיה דקה לנשום או פוסטים בפייסבוק של "הצילו! שיגמר כבר החופש הזה..." אבל זה לא אומר שאני לא מבינה אותך! לגמרי מבינה! 
זהו, מבטיחה לך, זה כמעט נגמר...
אני יודעת היה קשה, ארוך מתיש...וחם! טוב, לפחות בחלק של החם אני יכולה לגמרי להזדהות.

בשונה ממך, ולא, אני לא מנסה לעצבן אותך, מצאתי לי קצת זמן בשבוע האחרון וישבתי לצייר.
חכי, חכי...אל תסגרי את הפוסט עדיין, באמת שחשבתי עליך...נכון שאת ממש מתרגשת לקראת תחילת שנת הלימודים? נכון שהיום הראשון הוא חשוב וכיף וגם מלא בחששות של התחלות חדשות?
אצלך הוא עולה לכיתה א', אצלך הקטנה החליפה בית ספר כי עברתם דירה ואצלך גן חדש וחברים חדשים שהוא עוד לא הכיר...ואת רוצה להיות שם איתו להחזיק לו את היד לוודא ששום דבר לא יקלקל לו את הזיכרון שיישאר מהיום הזה.

אז את רואה? חשבתי עליך.

חשבתי שיהיה נחמד לשלוח אותם עם משהוא קטן שיזכיר להם כמה אנחנו אוהבות אותם!אז במיוחד בשבילך הכנתי שקית לסנדביץ' ליום הראשון של תחילת שנת הלימודים...בסוף הפוסט תוכלי להוריד קובץ להדפסה של השקית ולהוסיף כיתוב משלך.
איך מקפלים? זה ממש פשוט!ואם לא מצאת זמן לקיפולים והדבקות/את בעלת שתי ידיים שמאליות/נזכרת ברגע האחרון (מחקי את המיותר או הוסיפי את התירוץ שלך)
לא חשבת ששכחתי אותך, נכון?!
אז בשבילך יש קובץ נוסף עם תגית או חבק לסנדביץ' שבכמה דקות הדפסה וגזירה מזכה אותך בחיוך ענק של הגוזל כשהוא פותח בהפסקה את התיק וחושב לעצמו..."אין, אין על אמא שלי!"

ונכון, אצלי הם כבר גדולים...והקטנה עולה לי"ב! (אמאל'ה!!!! איך שאני מזדקנת!) אבל נשבעת לך, זה יצא כל כך חמוד שהיא תסלח לאמא שלה על הפדיחות אבל גם אני שולחת אותה ביום שלישי עם שקית סנדביץ' ונשיקות!כן, כן, אני יודעת, ראית שגם יש ארנב...רוצה גם את הקבצים שלו להדפסה?
תקפצי לבקר את אפרת, נו..אפרת...מ"קפה ויפה", תגידי לה שאני שלחתי אותך, אצלה נמצא הארנב. ותמסרי לה נשיקות ממני, טוב?
הנה - הכנסי כאן

וחיבוקים לקטנים! שיהיה להם הרבה הצלחה וכיף בשנת הלימודים!
 
שלך,
דבורה
 

שקית עם ינשוף לסנדביץ' -        לחצי כאן להורדת הקובץ להדפסה
חבק ותגית עם ינשוף לסנדביץ' - לחצי כאן להורדת הקובץ להדפסה


 לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים בבלוג שלי ההרשמה מכאן